Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌1 | تعداد بازدید : 9637

چرا پس از نصب اولیه‌ی برنامه، بعضی کلیدهای برنامه هیچ نوشته‌ای ندارند و چاپ جداول، صفحات خالی زیادی نشان می‌دهد؟

پرسشگر : محمد علی الماسی

با سلام

پس از نصب برنامه‌ی مسبح تمام‌عیار، برای بار اول که برنامه باز شد، بعضی از کلید‌ها را خالی نشان می‌دهد گویی که هیچ چیزی بر روی آنها نوشته نشده است. همچنین چاپ جداول را نیز با مشکل مواجه می‌کند و صفحات متعددی را خالی نمایش می‌دهد. لطفا راهنمایی کنید که چگونه این مشکل را حل کنم.

پاسخ کارشناس به این سوال

سلام جناب الماسی

مشکلی که شما با آن برخورد کرده‌اید، به دلیل عدم سازگاری فونت نستعلیق نگارش 1 با ویندوز شماست. جهت رفع این معضل، پوشه‌ای به نام Font Ver2.001 در دایرکتوری Tools از سی‌دی برنامه قرار داده شده است. شما بایستی بر روی IranNastaliq.ttf رایت‌کلیک کرده و گزینه‌ی Install را انتخاب کنید تا فونت جدید نصب شود. دقت داشته باشید که هنگام انجام این عملیات، از برنامه خارج شده باشید.

جهت راهنمایی دقیق‌تر، فایل پیوست زیر را دریافت کرده و مراحل انجام کار را در قالب یک فیلم آموزشی مشاهده فرمائید.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :