Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌24 | تعداد بازدید : 1267

پاسخ‌گویی همزمان به بیش از یک خط تلفن، شناسایی مشتری با CallerID و ثبت سریع فاکتور فروش مشتری

در نگارش 1.5.1396.62 از برنامه‌ی حسابداری فروشگاهی فروغ، ویژگی جدید اضافه‌شده‌است که در یک زمان واحد، قادر به مشاهده‌ی وضعیت ارتباطات تلفنی کاربران سیستم و مشتریان باشد. برداشتن گوشی تلفن، جواب‌گویی یا عدم برداشتن گوشی و .. در پایگاه داده‌ی برنامه ذخیره می‌شود.

از این ویژگی جهت ثبت سریع فاکتورهای فروش برای رستوران‌ها یا جاهایی که بلافاصله فاکتور فروش مشتری پس از هر تماس تلفنی، صادر می‌شود؛ استفاده می‌شود. با داشتن این ویژگی و نصب یک دستگاه مخصوص نمایاندن CallerID تماس‌گیرنده‌ی تلفنی را مشخص کند.

این برنامه از دستگاه مخصوصی استفاده می‌کند که در یک لحظه‌ می‌تواند رویدادهای مربوط به چندین تلفن را  اعلام نماید. برنامه پس از هر تماس تلفنی و پس از اولین زنگ، شماره‌ی شخص تماس‌گیرنده را مشخص می‌کند. بلافاصله سیستم به‌جستجوی شماره می‌پردازد و اگر در فهرست اشخاص موجود بود، یکی از فاکتورهای معمولی، بارکدی یا لمسی فروش را باز می‌کند و سیستم آماده‌ی دریافت سفارش مشتری می‌شود. 


 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :