Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌22 | تعداد بازدید : 3431

فرایند جستجوی فراگیر

یکی از مهمترین دلایل استفاده از نرم‌افزارها، جستجو و یافتن سریع عبارت موردنظری است که ممکن است در گوشه‌ای از سیستم ثبت شده باشد. در نگارش 1.1.1394.32 برنامه حسابداری مکانیزه فروغ، به این مساله توجه ویژه‌ای شده و یک فرایند مستقل با عنوان "جستجوی فراگیر" به برنامه اضافه شده‌است.

 

با استفاده از این عملگر، سیستم با سرعت و دقت بالا، عبارت موردنظر شما را در همه‌ی فیلدهای رشته‌ای بررسی کرده و نتیجه‌ی آنرا همراه با مشخصات سند مربوطه در اختیار شما قرار می‌دهد. با فشار دادن کلید"مشاهده یا ویرایش سند پیداشده" کل پرونده یا سند یافت شده باز شده و آماده‌ی ویرایش توسط شما می‌شود. 

همان‌طور که در شکل فوق مشاهده‌ می‌کنید امکان محدودکردن حیطه‌ی جستجو به بخش‌های یازده‌گانه فراهم است. این جستجو در بیش از یکصد جدول از جداول اصلی یا مجازی سیستم و در بیش از 400 فیلد جداگانه انجام می‌شود. هنگام یافتن عبارت، نام فیلدی که عبارت در آن یافت شده به همراه محتوای مربوطه و تاریخ مربوطه نمایش داده می‌شود.

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :