Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌2 | تعداد بازدید : 4013

نمودارهای پیش‌فرض

در این بخش نمودارهایی معرفی‌ می‌شوند که به‌صورت پیش‌فرض در برنامه قرار داده شده‌اند. گذاشتن این نمونه‌ها دارای بعد آموزشی‌ست و هدف از تنظیم آنها، آشناشدن کامل‌تر شما با نحوه‌ی کار سیستم تحلیل اطلاعات با نمودار است . برای یافتن این نمودارها بایستی به توضیحات هر نمودار مراجعه کرده و مطابق با شرایط ذکرشده، فرایند مربوطه را اجرا و تنظیم کنید. نمودارهای پیش‌فرض در فایل xChart.sdf ودر پایگاهی مجزا از برنامه ذخیره شده‌اند. پس از ثبت نمودار توسط شما، اطلاعات نمودار به پایگاه اصلی برنامه وارد شده و برای همه‌ی کاربران و یا کاربرانی خاص مطابق با تحلیل اطلاعات با نمودار نمایش داده می‌شوند.

» روش دستیابی و تهیه‌ی نمودارهای پیش‌فرض
» نمودارهای فروش
» نمودارهای خرید
» نمودارهای مربوط به آخرین قیمت‌ها
» نمودارهای مربوط به اشخاص
 

 

 


جهت اجرای هرکدام از نمودارهای پیش‌فرض بایستی پس از اجرای دستوراتی که در زیر نمودار یا نمودارها قید شده است و پس از محدودسازی دلخواه فهرست، دفتر یا گزارش مربوطه با استفاده از روش‌های محدودسازی اطلاعات جداول ؛ برروی گزینه‌ی تحلیل با نمودار از کادر سمت راست کلید کرده یا کلید ترکیبی CTRL+N را فشار دهید. گزینه‌ی ذکرشده در بخش چاپ، تحلیل و کنترل فهرست‌ یا گزارش قرار دارد. این گزینه از طریق کلید popup menu نیز قابل دستیابی‌ست. پس از ورود به صفحه‌ی پردازش اطلاعات و تهیه‌ی نمودار درصورت عدم مشاهده‌ی تیتر نمودار در قسمت نمودارهای تهیه‌شده برروی کلید فراخوانی نمودارهای پیش‌فرض کلیک کنید.

 


نمودار سود و زیان ناویژه ماهانه
نمودار فروش خالص ماهانه
نمودار فروش ناخالص ماهانه
نمودار مقایسه‌ای فروش و سود و زیان ناویژه
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق گزارش سود و زیان موردی حاصل از فروش جناس را از گزارشات فروش اجرا کرده و پس از تهیه‌شدن گزارش به بخش صورت خلاصه عملکرد آن صفحه مراجعه کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار خدمات پرداختی ماهانه
نمودار خطی عوارض پرداختنی فروش
نمودار خطی فروش کالا و خدمات
نمودار فروش ماهانه اجناس
نمودار مقایسه‌ای فروش و عوارض پرداختنی‌ فروش ماهانه
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست فاکتورهای فروش را فراخوانی کرده، از بودن در بخش صورت کلی فاکتورها در بخش فروش مطمئن شوید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار ارزش اجناس فروخته‌شده
نمودار گرانترین فروش در هر ماه
نمودار گرانترین فی فروش اجناس مختلف
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست فاکتورهای فروش را فراخوانی کرده، به بخش جزئیات اجناس و خدمات ورود کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

 


نمودار ارزش خرید کالا و خدمات
نمودار تخفیفات و اضافات خرید
نمودار ترکیبی خرید کالا و خدمات در ماه‌های مختلف
نمودار تعداد اسناد خرید
نمودار خطی ارزش خرید کالا و خدمات در روزهای مختلف
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست فاکتورهای خرید را فراخوانی کرده، از بودن در بخش صورت کلی فاکتورها در بخش خرید مطمئن شوید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار تفکیکی ارزش اجناس خریداری‌شده
نمودار تفکیکی تخفیفات موردی خرید
نمودار تفکیکی مقدار اجناس خریداری‌شده
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست فاکتورهای خرید را فراخوانی کرده، به بخش جزئیات اجناس و خدمات ورود کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار وضعیت پرداخت‌های خرید
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست فاکتورهای خرید را فراخوانی کرده، به بخش جزئیات وجوه پرداختی ورود کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

 


نمودار نوسانات قیمت دلار در بازار
جهت مشاهده‌ی نمودار فوق فرایند آخرین قیمت‌ها را اجرا کرده، اطلاعات بخش ریال را براساس خواسته‌ی خود فهرست کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .
 


نمودار تشریحی صورت‌حساب
نمودار وضعیت بدهکاری‌های شخص
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق دفتر حساب اشخاص را برای یک شخص، تعدادی از اشخاص و یا همه‌ی اشخاص تشکیل دهید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار تراکم تولد و ازدواج در ماه‌های سال
نمودار تفکیکی مشتریان براساس پیشوندها
نمودار وضعیت تیپ کاری مشتریان
نمودار وضعیت شهرهای مشتریان
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست اشخاص را فراخوانی کرده، اطلاعات بخش اول را براساس خواسته‌ی خود محدود کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

نمودار بدهکاری تیپ‌های کاری مختلف
نمودار ترکیبی مانده حساب بدهکاری و بستانکاری ریالی
نمودار وضعیت بدهکاری مشتریان
جهت مشاهده‌ی نمودارهای فوق صفحه‌ی فهرست اشخاص را فراخوانی کرده، به بخش مانده حساب اشخاص ورود کرده، اطلاعات را به‌دلخواه محدود کنید. پس از دسترسی به صفحه‌ی موردنظر، نمودار دلخواه را تهیه کنید .

 

 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :